خدمات ما

مرکز فیزیوتراپی مدیا در ارائه خدمات فیزیوتراپی، توانبخشی و کاردرمانی سکته مغزی، ام اس و سایر مشکلات عضلانی اسکلتی تلاش می‌کند تا بهترین درمان ممکن را بر اساس آخرین دستاوردهای پزشکی به بیماران ارائه دهد.کلینیک فیزیوتراپی مدیا با همکاری سایر تخصص‌ها، نظیر نورولوژیست، متخصصان ارتوپدی، مغز و اعصاب و همچنین همکاران ارتوزیست سعی دارد تا بهترین و ‌بروزترین خدمات را به بیماران محترم ارائه دهد تا موثرترین و پایدارترین نتایج کسب شود.

خدمات

خدمات ما شامل موارد زیر می‌باشد

جراحی مغز و اعصاب

به پزشکی که در زمینه ی جراحی عصب تخصص داشته باشد، جراح مغز و اعصاب می‌گویند. جراح عصب فقط جراح مغز نیست بلکه به بیمارانی که از درد کمر و گردن رنج می‌برند یا دچار سایر بیماری‌ها مانند نورالژی عصب سه قلو، آسیب به سر و بیماری پارکینسون هستند هم کمک می‌کنند.

مغز و اعصاب

مغز و اعصاب که از حساس‌ترین نقاط موجود در بدن انسان است، دچار بیماری‌های خاصی می‌شود که برای اکثر این بیماری‌ها، راه های درمان متفاوتی وجود دارد و طبق نظریه محققین این رشته، اکثر بیماری‌های داخلی مغز مربوط به شرایط روحی روانی افراد نیز می‌شود.

ارتوپدی

ارتوپدی یکی از شاخه‌های جراحی در پزشکی است که با سیستم حرکتی بدن مرتبط است. استخوان‌ها، مفاصل، عضلات و دیگر بافت‌هایی است که در اندام‌های حرکتی نقش دارند در حیط فعالیت جراحی ارتوپدی هستند. ارتوپدی از جمله حوزه‌های مهم و پرکاربرد پزشکی است که در درمان مشکلات دست‌ها و پاها و کمر و گردن و لگن و مشکلات حرکتی آن‌ها نقش دارد.

روماتولوژی

روماتولوژی به معنای علم شناخت بیماری‌های استخوان و مفاصل و رشته‌ای فوق تخصصی است. روماتولوژی فوق تخصصی در حوزه‌ی طب داخلی و اطفال است که با مفاصل، بافت‌های نرم، بیماری‌های خودایمنی و اختلالات ارثی بافت پیوندی سر و کار دارد. روماتولوژیست بیماری‌های اسکلتی عضلانی و هم‌چنین بیماری‌های خودایمنی سیستمیک را تشخیص می‌دهد و آن‌ها را درمان می‌کند.

سایر خدمات فیزیوتراپی

فیزیوتراپی  Physiotherapy یا فیزیک‌درمانی شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-ماهیچه‌ای-اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است.