خدمات فیزیوتراپی در منزل

جهت رفاه حال طیف وسیعی از بیماران گرامی، خرسندیم که اعلام نماییم، کلینیک فیزیوتراپی مدیا از بهترین مراکز فیزیوتراپی تهران، کلیه خدمات تخصصی و فوق تخصصی توانبخشی، فیزیوتراپی، و کاردرمانی در منزل را توسط فیزیوتراپیست‌های ماهر و باتجربه به شما شهروندان گرامی در تهران ارائه می‌دهد.

آنچه خواهید خواند

فیزیوتراپی در منزل در شهر تهران

فیزیوتراپی در منزل آنجایی اهمیت پیدا می‌کند که بنا بر شرایط بیماران توان حرکتی خود را از دست داده یا دامنه حرکتی‌شان محدود می‌شود و به طبع امکان حضور در کلینیک فیزیوتراپی برایشان میسر نمی‌باشد. شکستگی‌ها، عارضه‌های عصبی-عضلانی، آسیب‌های ورزشی، بیماری‌های قلبی و تنفسی، و بسیاری دیگر از این نوع عوارض و محدودیت‌ها موجب لزوم انجام خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل می‌شود.

فیزیوتراپی در خانه به خصوص برای سالمندان عزیز مزایای بسیاری داشته و روند درمانی را برایشان آسان‌تر و مطلوب‌تر خواهد نمود که علاوه بر محدودیت‌های بیشمار جسمی و حرکتی، آسیب مضاعفی را در ترافیک و ازدحام مراکز درمانی متحمل خواهند شد.

فیزیوتراپی در منزل در شهر تهران

فیزیوتراپی در منزل برای چه بیمارانی انجام می‌شود؟

فیزیوتراپی در منزل برای کلیه افراد قابل انجام است، اما در موارد زیر بیشتر و جدی‌تر توصیه می‌شود:

  • پس از جراحی‌ها
  • برای سالمندان
  • آرتروز مفاصل
  • خانم‌های باردار
  • پس از تعویض مفصل یا زانو
  • شکستگی‌ها و آسیب‌دیدگی‌های شدید
  • بیماری‌های نورولوژیک مانند ام‌اس و گیلن باره
  • سکته‌های مغزی و قلبی
  • آسیب‌های نخاعی

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم

کلینیک فیزیوتراپی مدیا جهت رفاه حال بانوان گرامی خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط خانم فیزیوتراپیست نیز ارائه می‌دهد که در صورت تمایل می‌توانید در هنگام رزرو نوبت اینترنتی و یا رزرو نوبت تلفنی به واحد پذیرش کلینیک اعلام نمایید. فیزیوتراپی مدیا با کادری متخصص و تا تجربه از بهترین فیزیوتراپیست‌های خانم، بهترین خدمات را در کلیه مناطق شهر تهران به شما بانوان محترم ارائه خواهد داد.

فیزیوتراپی در منزل توسط خانم در تهران

انواع خدمات فیزیوتراپی در خانه

طیف گسترده‌ای از انواع خدمات توانبخشی، کاردرمانی، و فیزیوتراپی در منزل در تهران قابل انجام می‌باشد و با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته امروزی می‌توان گفت محدودیتی در ارائه این خدمات وجود ندارد. برخی از مهم‌ترین اقدامات درمانی فیزیوتراپی در خانه شامل موارد زیر می‌شود:

هزینه فیزیوتراپی در منزل در سال ۱۴۰۲

با توجه به مواردی از قبیل نوع و روش درمان، ناحیه و تعداد نواحی آسیب دیده، درجه آسیب بیمار، نوع بیمه و … هزینه فیزیوتراپی در منزل متغیر می‌باشد. بطور کلی نرخ انجام کلیه خدمات با توجه به تعرفه مصوب انجمن فیزیوتراپی ایران محاسبه خواهد شد. لطفا جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تر از روند و نرخ فیزیوتراپی در منزل می‌توانید با ما تماس بگیرید.

هزینه فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل با بیمه

اگر تحت پوشش بیمه هستید باید بدانید که بیمه‌های گوناگون بخشی از هزینه فیزیوتراپی در منزل را پرداخت می‌کند. بیمه‌های درمانی فقط در مواردی که بیمار امکان مراجعه به مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی را نداشته باشد هزینه‌ها را تقبل می‌کنند. از آنجایی که شرایط و قوانین بیمه‌های مختلف یکسان نیست، بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با شرکت بیمه کننده خود تماس گرفته و جزئیات را از آنها جویا شوید. در پایان جلسات درمان فیزیوتراپی، گواهی بیمه با مهر کلینیک به شما داده می‌شود و با ارائه آن به بیمه تامین اجتماعی، بیمه شهرداری، بیمه سلامت، بیمه نیروهای مسلح و سایر شرکت‌های بیمه، قسمتی از هزینه فیزیوتراپی در منزل پرداخت شده را دریافت نمایید.

فیزیوتراپی در منزل با بیمه​

پرسش‌های پر تکرار

تعداد جلسات فیزیوتراپی در منزل؟

تعداد جلسات درمانی بستگی زیادی به نوع آسیب و شدت آسیب، و همچنین اندام آسیب دیده دارد. در برخی موارد از قبیل بیماران آسیب نخاعی و همچنین بیماران سکته مغزی ممکن است دوره طولانی‌تری به درمان اختصاص داده شود. یک فیزیوتراپیست تخصص و با تجربه می‌تواند پس از ارزیابی شرایط بیمار، بازه زمانی تقریبی را برای پیگیری روند درمان تعیین نماید.

خیر. بطور قطع فیزیوتراپی هیچ گونه عوارضی نداشته و خطری برای بیمار نخواهد داشت. ممکن است در جلسات اولیه بنا به نوع عارضه و روش درمان، مقداری درد خفیف، خستگی، و کوفتگی عضلات برای برخی بیماران احساس شود که پس از ساعاتی از بین خواهد رفت. تخصص و تجربه فیزیوتراپیست نیز نقش بسیار مهمی در انجام هرچه بهتر برنامه درمانی موثر و بی‌مخاطره خواهد داشت.

خیر. داشتن نسخه پزشکی تنها برای دریافت هزینه‌های فیزیوتراپی از بیمه می‌باشد و برای شروع فیزیوتراپی الزامی نیست.

بیمه‌های مختلف تنها بخشی از هزینه فیزیوتراپی در خانه را تقبل می‌کنند. در پایان جلسات درمانی، گواهی با مهر کلینیک جهت ارائه به بیمه به شما داده می‌شود و امکان دریافت قسمتی از هزینه را از شرکت بیمه‌ای خود خواهید داشت.

برای تعیین نوبت فیزیوتراپی در منزل می‌توانید به راحتی و از طریق رزرو نوبت آنلاین کلینیک فیزیوتراپی مدیا، و یا تماس تلفنی با بخش پذیرش ما اقدام نمایید.

پیمایش به بالا